Mé druhé já.

29. března 2013 v 21:40 | A
Každý z nás má dvě tváře. Masový vrah může sbírat mušle, introvertka s rovnátky může být modelka, prostitutka může toužit po manželovi a rodině.


Období od první třídy do sedmé třídy jsem věděla, co je sex, ale nazívala jsem sex "to" a místo výrazů milovat se jsem pužívala "dělat". Dodnes se divím, jak můžu mít tak ráda sex, když jsem byla šikanována.
V mém životě jsem prostřídala mnoho období. Obodbí, kdy jsem byla až moc barevná, kdy jsem poslouchala hip-hop, kdy jsem si tupírovala vlasy, kdy jsem žila prakticky jen na facebooku a neměla přátelé, kdy jsem měla nekonečně depky a dokonce se i řezala. S odstupem času můžu říct, že jsem hledala sama sebe a řekla bych, že jsem se konečně našla.
Moje proměna probíhala postupně, ale obrátky začla nabírat až letos. Kompletně jsem se změnila za tři měsíce. Že to není možné? Je. Mé vlasy už nejsou vlnité, hnědé a dlouhé, ale jsou krátké, rovné a zrzaté. Mé oblečení není barevné, ale černé. Neposlouchám český hip-hop, ale trash metal a místo rovnátek v puse mám piercingy. Poměrně dlouho mi trvalo, než jsem přestala nosit to oblečení, co mi vybrala maminka a připravila mi ho na židli. Dlouho jsem si sama nevybírala i když jsem si myslela, že ano.

Dlouho mi trvalo, než jsem se odtrhla od snu být dokonalá. Nenosím tunu líčidel. Na jednu stranu píšu na blogu o tom, co je in a cool, ale na druhou vůbec nejsem ten typ chladné a dokonalé dívky. Moment. Chladné možná ano, ale dokonalé ne. Nepolévám si hlavu peroxidem a spoustu lidí mě za to odsuzuje, že jsem jiná, než ostatní. Odsuzují mě za to, že jsem místo srazu One Direction dala přednost metalovému koncertu a za spoustu jiných věcí. Takové lidi nemám ráda a hodně přátel jsem díky tomu přišla. Ale zastávám názor,že přátellé by mě meli brát takovou, jaká jsem a jaká kdy budu a kdo to nechápe, tak nemůže být můj přítel.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.