Podstata suicide girls aneb originální omalovánky.

21. dubna 2013 v 16:44 | A
Poslední články píšu vlastně jen na základě věcí, kterémě nadzvedly ze židle. Další, která mě na****a docela hodně je to, že lidé si myslí, že každá dívka, které je "pokérovaná" je SG.


Upřímně, takových lidí je mi líto. Nevědí o této komunitě nic a myslí si, že můžou lidem říkat, jak se mají chovat. Na jednu stranu o sobě píšu/říkám, že bych chtěla být suicide a na druhou i když mi lidi říkají, že je to jenom moje póza, tak jim nedochází, že je mi tolik, kolik mi je a nemůžu být naprosto stejná jako- moment. Podle mě by slovo "stejná" mělo být v komunitě suicide zakázáno (obrazně řečeno), protože tyto stánky vznikly hlavně pro dívky, které jsou originální a něčím vybočují z řady. Když se řekne suicide girls, tak lidé si vybaví překlad slova suicide (sebevražda), vůbec netuší nebo řeknou, že to jsou ty zvrácené, divné dívky, které jsou propíchané a potetované.

Trošku mi přijde, že komunita ztratila to své, co měla dřív. Prý, že nejsem originální a vlastně jsem jen pózerská dilinka. Osobo, ty asi na svět hledíš koleny a ne očima. Uznávám, nejsem tak moc, jako dívka na obrázku, ale svůj styl mám.

Dnes už po světě běhá mnoho lidí s tetováním nebo piercingem. Pro starší generaci je to bohužel stále symbol vězení a lidí se spodní vrstvy společnosti nebo hazardu se zdravím a je to podle mě velká škoda. Tetování a piercing slouží k zdobení těla. V žádném případě ne k opaku. Svou babičku jsem o tom radši neinfomovala. Když vidím její reakci na to, že mám culík (Co to máš na hlavě? Takhle se hyzdit. Vypadáš jak totální kráva, koukej si to sundat. Jsi přece holčička.), tak nechci slyšet její reakci na to, že mám koružek v nose, i na jiných partiích a tetování to teprve bude něco. Chci vidět její reakci až uvidí, že mám tetování (Co to máš? Ty bereš drogy?).
 


Komentáře

1 Karol Dee | Web | 27. dubna 2013 v 13:41 | Reagovat

Ne každý je k těmhle věcem tolerantní, obzvláště ti starší lidé... ale pohled na tetování a piercingy se pomalu ale jistě mění.

2 ay-sha | E-mail | Web | 30. dubna 2013 v 15:11 | Reagovat

[1]: Naštěstí k pozitivnímu. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.