Moje nervy jsou v rozkladu.

10. června 2013 v 19:26 | A
Poslední dny jako by se roztrhl pytel s lidmi ve škole, kteří jsou jako draví ptáci, kteří po nás jdou a s radostí nás sejmou kdykoli můžou.
Nechť se přihlásí ten, kdo má silné prášky na nervy a na spaní.
Danke schön, Aysha


Už nemám chuť ani energii přemýšlet. Každý test, každá práce, úkol užírá kus mojí vnitřní síly. Z nervů mám zatočenou kuličku,která asi za chvíli vybuchne. Každého, kdo mi neleží u nohou, tak seřvu a zkopnu dolů a pak ještě nakopnu, že leží. Z každé sebemenší věci, která se mi nelíbí, tak ihned vybouchnu. Nemůžu se soustředit, přemýšlet, sedět,.. nemůžu nic. Už toho mám dost. Už asi chápu, proč jsem znamením lev- ŘVU jako lev. Stává se ze mě zvíře. Ne že bych doteď nebyla. V mém pokoji to vypadá jak v noře. Nepamatuju se, kdy jsem naposledy uklízela. Možná v minulém století. Úplně cítím, jak mám v sobě vztek, který za chvíli musí ven a nebude ho zrovna málo. Máma i učitelé mi říkají, že vztek mám polknout a jít dál. Já je poslouchám, ale jednou mísa preteče a já vybouchnu. "Až budou ve zprávách hlásit, že agresivní dívka v Praze někoho napadla, tak vás předem zdravím. Autogram lze vyzvednout u mé asistentky."


Jako bych toho neměla málo, tak mám další příspevek do seriálu, Co všechno jsem zažila s kluky aneb jak je možné, že jsem ještě heterosexuální (ZDE). Ani nevím, jak to mám napsat bez použití sprostých slov.
Delší dobu jsme po sobě koukali, protože bydlíme kousek od sebe a máme spoustu společných známých, takže jsem se viděli na několika akcích, ale nikdy jsme spolu nemluvili. Až teďka jsme se dali do řeči. Je fotbalista, pěkný, vysoký s vypracovaným tělem a navíc gentleman. Prostě sen každé dívky. Nějakou dobu jsme si psali a pak se několikrát sešli. Oboum nám bylo jasné, že to nebude přátelství a tak se taky stalo. A co se nestalo, dva dny po tom večer otevřu facebook a vidím "Uživatel Jan .... je ve vztahu s uživatelem Tereza ......." Vše, co jsem měla po ruce vyletělo z okna, což byl sešit ze společenských věd, penál, nabíječna na mobil a tričko. Okamžitě jsem šla ven do toho neskuteného ch- vlastně jsem chtěla říct deště po svoje již mokré věci. Pro jistotu jsem si nahlas zanadávala. Furt mi to nedává smysl. Co je to za člověka a co si o sobě sakra kluci myslí, že můžou tohle dělat? To je takový ... a ..., který by si zasloužil akorát ... do .... Kluci si prostě myslí, že si můžou hrát s city jen tak. Nejhorší na tom je, že jí znám od školy a nevěděla jsem, že se znají. Mám velké chutě jí vzít, přivázat ke křeslu, aby se koukala, jak mu dělám dobře!!! Říkám si, proč on a proč ona. Horší dvojice fakt snad ani neexistuje. Mám tři řešení: a) opít se, b) opít se, c) opít se rozmlátit něco.

Ano, namotat a pslat do háje. Každému klukovi, co tohle někdy udělal přeju něco hrozného. Znáte takovéto, když máte takový vztek, že byste do všeho mlátili, ale pak vám dojde, že je to směsice vzteku, smutku a pláče? Něco podobného mám už asi 5 dní v kuse. Naštěstí už jen týden a pak adios biatches. Už se těším na tu pohodu na pláži, žádné starosti, jídlo, klid, sluníčko. Ta předtava mi přijde až nereálná. Zatím jsem tady, v Česku pod Labem a Vltavou, kde je jen šedo, prší, je zima a učitelé se vyžívají v tom, jak mi zhoršit známku tím, že po měbudou chtít nemyslné úkoly a načapávat mě na detailech a podůležitých věcěch.

Zkrátka,... salute for another nice and happy day. :)
 


Komentáře

1 Bels | E-mail | Web | 13. června 2013 v 18:07 | Reagovat

Teda když jsem četla odstavec o tom fotbalistovi, málem mi ujelo jen takové "Si děláš prdel?!"
Jednou se mi stalo něco...mno skoro stejného. Každopádně ten kluk na to celkem doplatil :D Ale můžeme být rády, že jsme se nestihly zamilovat.

2 ay-sha | E-mail | Web | 16. června 2013 v 10:32 | Reagovat

[1]: Mě to ujelo,.. a dokonce velmi nahlas.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.