Nejdražší, je mi to moc líto.

11. července 2013 v 17:28 | A
Dlouho jsem přemýšlela, zda mám tento článek napsat. Když už jsem konečně domyslela, že tedy ano (jak můžete vidět), začala jsem přemýšlet, jak moc mám být konkrétní.
Po chvíli přemýšlení jsem se s panem Morgenem rozhodla, že nemá cenu hrát si na on a ona. Když si potřebuji pročistit hlavu, tak pořádně.

Nevěra se mi hnusí. Doopravdy. Není nic podlejšího, hnsunějšího, odpornějšího.
Už jen pro ten fyzický pocit, že mého protějšku se dotýkal někdo jiný. Názor jsem... ne že bych ho změnila, neumím to vyjádřit. Spíš se můj názor začal otřásat v základech. Abych byla kokrétní,... a upřímná.... on je zadaný, nespokojený. Já nezadaná, spokojená. On mě chce a já jeho, jen tu je ona navíc.

Při tom pomyšlení se mi vybavuje text písničky Goodbye od Avril Lavigne a po rukou a zádech mi přejždí nepříjmený mráz. Nacházím se totiž v dost patovém momentu a ještě ve větším,.. a ve výsledku i vtipném patu držím i jeho. Já jsem v patu, protože ho mám moc ráda, chci ho, ale na druhou stranu doopravdy moc nechci aby se mu rozpadl vztah. Na jednom rameni ďábel a na druhém anděl. Každopádně, to je můj boj a můj příběh. V mnohem horší situaci je on, protože už proběhlo něco, co se dá povžovat za nevěru- a to je moje zadní páka, dá-li se to tak říci.
Teoreticky, kdybych byla velká svině, tak stačí jednou zavolat a ona se to dozví.

Další věc, co mě tíží je, že se třeba s ní rozejde kvůli mě. To by se mi pochopitelně zamlouvalo. Jenže když jí podváděl během vztahu trvajícího bezmála tři (!!) roky, kdo a co mi zaručí, že nepodvede i mě? Nikdo a nic.

Připadám si jako kdybych měla zahlcený hard-disk tisícovkou věcí, které se furt točí dokola s míchávají dohromady. Moje poslední dny jsou jako přes kopírák.
Spát, práce, spát, práce.
Už nedělám pomalu ani nic jiného. Už patlám dohromady i lovení žraloků na širém moři s výběrem silnovrstvé lazury na starou lavičku, která navíc byla natřená barvou, která je vodou ředitelnou. Ani nevíte, jak lidská nevědomost a ignorace nasere (mluvím o barvě). Jako by ve mě dvě moje sváděli bitvu na život a na smrt.


První já. Ta hodná, starostlivá, zamilovaná, co by mouše neublížila.
Na jednu stranu si nepřeju, aby se jemu nestalo nic hrozného, protože ho mám natolik ráda, že potlačím své chutě a vlastní zájmy ve jménu jeho štěstí. Kdybych s ním něco měla, mel by akorát problémy a přišel by o ní, je jeho štěstí. Působila bych jen problémy. Jsou spolu tři roky, což je v našem věku hodně hodně dlouho. Nemohla bych si vzít na vědom rozbít tak nádherný vztah, který trvá tak dlouho. I když jí nemám doopravdy ráda, tak nejsem nepřející. raději budu stát na okraji, koukat se a tiše závidět.

Druhé já. Ta divoká, nespoutaná, nezkrotná, co jde přes mrtvoly.
Na druhu stranu. Podvádět bude on, ne já. Jestli se s ní rozejde nebo ne, co MĚ je po tom? Máslo na hlavě má on. Já jsem jen koťátko, co si hraje. Budu si s ním hrát, tak dlouho jak to jen půjde. Jsem žena a mám sé zbraně. Držím ho v dost pro nj nevýhodném šachu, můžu si s ním hrát jako s loutkou. Už proběhlo něco, co může být považováno za nevěru i když ne v klasické formě a je to poměrně dobře dokázatelné, že to tak doopravdy bylo. Kdybych chtěla zajít doopravdy daleko, tak ho můžu i vydírat, ale to neudělám. Já si chci užívat, ne ho trápit.
 


Komentáře

1 Reiden | E-mail | 13. července 2013 v 7:26 | Reagovat

Nemám po ránu na to udělat z toho souvislý text, tak v bodech: Je tak nespokojený, ale je s ní furt. Jsi tak okouzlující, ale nestojíš mu za to, aby vas vyměnil. Nemá dost velký zájem, jsi mu dobrá jako hračka. Možná jsi se svým chtíčem momentálně snadná kořist. Bude přemýšlet, jak si vás užívat chvíli obě. Kdo potom z vás dvou holek zůstane? To že vládneš situaci je iluze. Naopak to, že pokud byses dostala na její místo, dostaneš pak zpátky úplně všechno a mnohem rychleji, včetně nevěry, to je samozřejmě dobrý odhad.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.